KURSY

Szkolenia można dowolnie modyfikować i łączyć ze sobą w zależności od umiejętności oraz potrzeb kursantów.
Proponujemy następujące formy szkoleń:
  • zajęcia stacjonarne w siedzibie firmy bądź w miejscu zamieszkania studenta.
  • zajęcia w formie online
OFFICE ENGLISH

OFFICE ENGLISH

Poczuj się pewnie w codziennych sytuacjach zawodowych. Poznaj podstawy języka angielskiego biznesowego niezbędne do komunikacji ze współpracownikami, kontrahentami. 
Witaj zagranicznych gości, organizuj spotkania, zdobądź umiejętność prowadzenia “small talk”. Buduj i utrzymuj doskonałe relacje z klientami a przede wszystkim czuj się swobodnie podczas rozmów prowadzonych w języku angielskim i profesjonalnie reprezentuj firmę

BUSINESS CORRESPONDENCE

BUSINESS CORRESPONDENCE

Aby skutecznie komunikować się z partnerami biznesowymi, ważne jest, aby używać odpowiedniego tonu podczas pisania, operować właściwym stylem.
W zależności od rodzaju relacji pisząc posługujemy się stylem formalnym lub nieoficjalnym. Nie trać więcej czasu na rozważania jakiego zwrotu, słowa powinieneś użyć wysyłając ofertę, zapraszając kontrahenta na branżowe spotkanie lub nieformalny ‘lunch discussion’. Wybierz odpowiedni styl komunikacji, aby utrwalać dobre wrażenie i budować długotrwałe relacje.

TELEPHONE ENGLISH

TELEPHONE ENGLISH

Rozmowy telefoniczne stanowią nieodłączną część komunikacji, również biznesowej. Magia pierwszego wrażenia polega przede wszystkim na profesjonalizmie. Przygotuj się do prowadzenia telefonicznych konwersacji służbowych w języku angielskim. Swobodnie odbieraj firmowy telefon, znajduj właściwie słowa we właściwym czasie. Nie pozwól aby bariera językowa odebrała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

ENGLISH FOR MEETINGS

ENGLISH FOR MEETINGS

Jak umiejętnie rozpocząć spotkanie, wprowadzić w temat zebrania, wyrazić własne zdanie, zapytać o opinię rozmówców? W końcu jak podsumować zebranie i pożegnać jego uczestników aby pozostawić po sobie dobre wrażenie? Pokaż swój potencjał, stwórz przestrzeń do rozmowy. Unikaj niepewności. Czas przed służbowym spotkaniem poświęć na naukę zwrotów biznesowych, nigdy więcej na wyszukiwanie nowych sposobów na radzenie sobie ze stresem. Godnie reprezentuj firmę i ciesz się z korzyści jakie niosą za sobą udane spotkania biznesowe w języku angielskim.

SPECIALIZED COURCES

SPECIALIZED COURSES

Szkolenia specjalistyczne z języka angielskiego mają na celu naukę swobodnego posługiwania się językiem w środowisku pracy oraz poprawne stosowanie słownictwa branżowego. Powyższe umiejętności pozwolą Państwu oraz Państwa pracownikom czuć się pewnie podczas rozmów prowadzonych w języku obcym, przyczynią się do budowania i utrzymania doskonałych relacji z kontrahentami. Dziś pracownik władający biegle językiem angielskim, znający specjalistyczne słownictwo związane z wykonywanym zawodem to nie tylko jakość usług na światowym poziomie, ale także niezaprzeczalny prestiż dla firmy i możliwość dalszego rozwoju.

BUSINESS TRAVEL ENGLISH

BUSINESS TRAVEL ENGLISH

Reprezentujesz firmę na zagranicznych wyjazdach służbowych? Funkcja, którą pełnisz może mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju przedsiębiorstwa, nawiązywania nowych kontaktów handlowych, tworzenia pozytywnego wizerunku firmy za granicą. Profesjonaliści ukierunkowani na cel nie pozostawiają niczego przypadkowi. Udoskonal swoją paletę językową i bez stresu odnajduj się w każdej sytuacji związanej z podróżą – od złożenia zamówienia w trakcie służbowego lunchu po podpisanie ważnego kontraktu. Dzięki Business Travel English lepiej zrozumiesz kulturę danego kraju oraz poznasz etykietę biznesową.
 

BUSINESS CONVERSATIONS

BUSINESS CONVERSATIONS

Twoja znajomość języka angielskiego jest na wysokim poziomie, posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych, ale pragniesz udoskonalić umiejętność swobodnego i sprawnego porozumiewania się w języku angielskim? Konwersacje z native speakerem pomogą Ci rozszerzyć zasoby słownictwa, poznać i poprawnie stosować kolokwializmy, idiomy, czasowniki frazowe. Dzięki spotkaniom poprawisz płynność i poprawność wypowiedzi. Bieżące wydarzenia, nowe, zawodowe wyzwania, technologie… Jest tyle ciekawych tematów do rozmowy. Naszym zadaniem jest wybrać te najbardziej trafne i interesujące, które dadzą możliwość dalszego rozwoju.

GENERAL ENGLISH

GENERAL ENGLISH

Kurs języka ogólnego stworzony jest z myślą o osobach rozpoczynających naukę języka angielskiego od podstaw oraz dla osób kontynuujących edukację. Zajęcia mogą być realizowane od poziomu A1 do C1. Twój Target to rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, ćwiczenie słownictwa i gramatyki? Na zajęciach poruszamy tematy związane z ogólnymi zagadnieniami dotyczącymi życia codziennego, ale również te dotyczące bieżących wydarzeń, kultury, sztuki, sportu, podróży. Lektor sprawnie prowadzi przez labirynt nowych słów i struktur, aranżuje dyskusje, scenki sytuacyjne, poprawia błędy.

COACHING IN ENGLISH

COACHING IN ENGLISH

Business Coaching to efektywna metoda rozwoju osobistego oraz doskonalenie umiejętności językowych. Jeśli Twój Target to nabranie pewności siebie w poruszaniu się w środowisku biznesowym, wzmocnienie umiejętności interpersonalnych ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Spotkania z coachem ukierunkują na realizację organizacyjnych zadań, usystematyzują wiedzę i pozwolą skupić myśli na priorytetach. Nauczysz się lepiej zarządzać czasem, optymalnie wykorzystywać go w dążeniu do celu. Trener pomoże Ci znaleźć rozwiązania i konsekwentnie je realizować. Business Coaching to także odkrycie siły i potencjału własnego oraz pracowników, pomoc w radzeniu sobie z codziennym stresem.